Životní.

20. srpna 2013 v 11:08 |  Psací
Můj život se mi nikdy nezdál moc zajímavý. Nestalo se v něm zase až tak moc věcí, které by za to stály. Tedy, až donedávna.


Už od narození žiju na vesnici. Na krásné vesnici, kde se všichni znají se všemi, ale také všichni všechny pomlouvají. Nu, což, to k tomu asi patří. Na dětství mám díky vesnici jen ty nejkrásnější vzpomínky. Vždy jsem byla, jsem a budu jedináček. Zvykla jsem si, ale občas bych nějakého sourozence uvítala. I když jsem vyrůstala jako jedináček, musím uznat, že si nepřipadám nijak rozmazlená. Nejsem až tak egoistická, abych o sobě tvrdila, jak skvělou povahu mám a jak jsem úžasně vychovaná, ale našim jsem vděčná za to, že mě vychovali, tak, jak mě vychovali. Rodiče pro mě zkrátka jsou jediní.
Od školky jsem pocítila značnou nechuť k několika věcem. Tou první je kiwi, druhou špenát a třetí puzzle. Školka nikdy nebude tou dobou, na kterou budu vzpomínat ráda.
Na svá léta na základní škole také nevzpomínám moc ráda. Vlastně, jak na co a jak na koho. Poslední rok byl asi ten nejlepší. Začali jsme si všichni tak nějak uvědomovat, že už se asi nikdy všichni dohromady nesetkáme a proto je potřeba si to co nejvíc užít. No, je fakt, že o užívání se z mé strany moc mluvit nedá, ale občas to bylo fajn.
S příchodem na střední školu jsem si uvědomila, že jsem ještě větší zoufalec, než jsem si myslela. Prvák byl snad tím nejhorším obdobím v mém životě. Nikdy, nikdy už bych ho nechtěla prožít znova. Také jsem začala přemýšlet o tom, proč zrovna já jsem si vybrala obor, který vlastně ani dělat nechci a na který se očividně nehodím. No, pozdě.
Jak šel čas, stalo se pár věcí, které můj život značně ovlivnily. Věcí .. vlastně to nebyly věci, ale lidé. Jeden člověk. Ten člověk, který mi všechno úplně změnil. Zní to otřepaně, ale je to tak. S ním si uvědomuji, že život může být krásný.
A co dál? Nevím, co bude dál. Nerada si něco plánuji a proto to nebudu dělat ani teď. Uvidíme, co mi život přinese :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama