O všem

30. října 2013 v 21:47 |  rok 2013
When we first met
I never felt something so strong

Měla bych jít brzy spát, ale vůbec se mi nechce. Spíš mám chuť se s někým podělit o své radosti, starosti a všechny ostatní pocity. A nejsem zrovna ten fejsbukový typ, který každou svoji myšlenku píše statusu. Tím nechci říct, že bych ty lidi nějakým způsobem odsuzovala, to ne. Je to každého věc, každý jsme jiný :)
Začnu asi tím nejnudnějším - škola. Mám skutečně nahnáno. Snažím se, vážně se snažím dělat všechno, co dělat mám. Ono vás to ale brzy přestane bavit, když zjistíte, že to, co děláte, je nanic. Hm, a co teď? V mém případě začínám zuřit, nadávat a zlobit se sama na sebe. Dobře, občas i na ostatní, hlavně na učitele. Šílím už teď a to je teprve začátek. Vzala jsem si do hlavy, že o podzimních prázdninách vážně začnu něco dělat. A? Prázdniny končí a já jsem tam, kde jsem byla před nimi. Téměř jsem se nehnula z místa. Och, radujme se! :)
Fajn, od školy pryč! Jsem šťastná. Opravdu. Mám chuť to vykřikovat všude. A víte co? Chci, aby všichni kolem věděli, že jsem spokojená a že žiju ráda. Víte, že je úžasný pocit, zjistit, že mu asi opravdu nejste jedno a že s vámi skutečně chce být? A ještě lepší pocit je, zjistit, že vám ho spousta lidí zavidí. Asi je to ode mě ošklivé, ale přesně po tomhle jsem vždy toužila. Jsem s ním šťastná, neskutečně. A můžu říct, že i po relativně delší době, jsem z něho pořád nervozní, rozbuší se mi srdce, když ho uvidím, když mi od něho přijde SMSka, když mi volá.. pořád. Doufám, že nejsem až moc naivní, to ne. Umím stát nohama na zemi a neustále si to připomínám :) Je to člověk, kterého jsem potřebovala. A jsem žárlivá. Moc žárlivá. A nechci mu to přiznat, protože se za to stydím. Mám pocit, že to na mě stejně dřív nebo později pozná.
Těším se na Vánoce. Miluji Vánoce a vše kolem nich. Vůni cukroví, sníh, svíčky, světla v oknech, purpuru, ... prostě takovou tu krásnou zimní pohodu. V tomhle jsem pořád ještě dítě a vždy zůstanu, protože je to prostě nádhera :) A alespoň pár vánočních chvil s ním? Jednoduše .. bezvadné :)
Stejně se mi nechce spát a stejně ještě nepůjdu :)
Krásný zbytek večera :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama