Kam? Kamkoli!

5. listopadu 2013 v 21:28 |  Psací
Což o to - možností je spousta, stačí si vybrat. Bude to znít divně, protože toto nejspíš říká či píše každý, ale udělám to - Můžete být kdekoli - každé místo může být krásné, když jste tam s člověkem, kterého milujete.


Já vlastně ani nevím, jak si představuji ideální rande. Na své první rande si vzpomínám naprosto přesně, protože to zase není až tak dávno. Tenkrát jsem si tak říkala, že nejspíš zůstanu do smrti na ocet, když tu najednou - objevil se on a já byla v rozpacích a nevěděla, co dělat. No, vzhledem k tomu, že jsme se poznali v zimě, tak i naše první rande proběhlo snad v tom největším mrazu. Ne, skutečně jsme nebyli v kině, ani v kavárně, ani na koncertu. Ty krásné dvě hodiny jsme mrzli v čekárně na autobus. Domů jsem přišla promrzlá až na kost a potom z toho byla celý další týden nachlazená, ale musím vám říct, že to za to skutečně stálo. Věci se rozpohybovaly tak nějak samy a naše druhé rande přišlo jakoby nic. Tentokrát jsme zvolili lehce příhodnější prostředí a to nákupní centrum. Ano, vážně to byl lepší nápad než být ve dvacetistupňovém mrazu.
Teď vím, že ať jsem s ním kdekoli - venku, doma, v kině, v autobuse, v kavárně, jsou ty nejkrásnější chvíle, jaké jsem kdy zažila. Nezáleží mi na tom, kde s ním jsem, záleží mi na tom, že s ním jsem :)
A ideální rande? No přeci, jako ve filmu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama