Leden 2015

Rok 2014

3. ledna 2015 v 23:42 Psací
Rok 2014 byl náročný. Prokousat se maturitou byl hned první oříšek. A že byl hodně tvrdý. Naštěstí se povedlo hned napoprvé a tak bylo alespoň o jeden stres méně. Dlouhé prázdniny mi daly příležitost psychicky se připravovat na vysokou. Příprava nepříprava, stejně jsem byla v září vykulená jako puk.
Ke konci roku začaly všechny problémy. S rodiči, s přítelem, se školou...prostě se všechno nějak tak podělalo. Problémy s rodiči mám kvůli příteli a problémy s přítelem kvůli rodičům. Za školu si můžu sama, ale všechno tohle ze mě docela rychle vysává energii a poslední dobou i váhu. Nemám na nic náladu, na nic sílu ani energii. Motivace je ta tam a já už začínám být zoufalá.
Ale jinak byl uplynulý rok vcelku dobrý. Doufám, že tento rok bude o mnohem ... mnohem ... mnohem lepší a úspěšnější. Ve všech oblastech mého života.

Všichni utíkáme

3. ledna 2015 v 23:31 Psací
Kdo by neutíkal,když mu jde o život. V podstatě všichni celý život utíkáme před smrtí. Děláme všechno pro to,abychom uchránili svůj život a přitom vůbec nemyslíme na ostatní. Kam se poděl všechen ohled na druhé? I já myslím na sebe. Ne pořád,ale někdy dost. Ve svém životě jsem totiž udělala pár věcí ostatním lidem, kteří se mi za to potom nemile odvděčili. Poučila jsem se. Lidé nejsou až tak úplně houževnatí,někteří ne.