Březen 2015

Haunted place

26. března 2015 v 20:47 rok 2015
.. I love this place but it is haunted without you ...

Změněná

25. března 2015 v 23:02 rok 2015
Potřebuji změnu. Utéct někam pryč a hodit všechno za hlavu. Možná i proto se snažím dostat se ze své deprese psaním. Poslední dobou stojí všechno za nic. Den co den poslouchám depesivní zamilované lovesongy a snažím se přijít na to,co dělám špatně. Vždyť já se přeci tolik snažím. Nikoho to nezajímá..ani jeho. Úplně si dokážu představit jeho posměšný výraz,kdyby si tohle četl. Připadám si pro něj zbytečná. Je spousta dalších věcí,které jsou pro něj mnohem důležitější. Takový pocit z toho mám. Ale snažím se si to nepřipouštět a myslet pozitivně. Jsem naivní,hloupá a zamilovaná. A co víc..vůbec mě to neopouští.
Občas si říkám,jestli nejsem těhotná nebo v menopauze,protože jsem příšerně náladová. Z ničeho nic mě najednou chytne neskutečný záchvat zoufalství,smutku nebo nejistoty. Najednou se mi chce brečet,vidím všechno černě a na ničem nedokážu najít sebemenší pozitivní blbost. Brečím,dívám se při tom na sebe do zrcadla a cítím se jako ve špatně zahraném filmu, který ale nikdy neskončí.
Jsem zralá na psychologa. Nebo psychiatra? Musím se sebou něco udělat nebo se brzy opravdu zblázním...

Nikdo neví

25. března 2015 v 22:50 Psací
Kupodivu...tuto otázku si kladu už hodně dlouho. Nemám se špatně. Vlastně bych řekla,že momentálně mám vše,co si můžu přát,ale raději bych,aby to bylo všechno jinak. Myslím,že nikdo si neumí představit,co prožívám uvnitř sebe. Jaký zmatek a chaos tam někde uvnitř panuje. Můj život je v jednom ohledu úžasný, ve druhém nesmírně rozházený a chaotický. Motám se pořád dokola.
Někdy před dvěma lety bylo všechno jinak. Neřešila jsem,co bude dál,nedívala se na budoucnost a zajímala mě pouze přítomnost. Ale teď ne. Potkala jsem člověka, se kterým budoucnost řešit chci. Problém je v tom,že on už se mnou asi ne. Mám v sobě chaos a nevím,co bude dál. Stejně tak jako s rodiči. Jsou to pro mě úžasní lidé, kteří toho pro mě moc udělali,ale i oni jsou těmi,kteří ve mě onen chaos naopak ještě více probouzí. A to je špatně.
Občas mám chuť udělat něco,co by všechno změnilo. Ale co bude dál....?