Bláznivý svět

4. července 2015 v 11:49 |  rok 2015
Prázdniny v plném proudu. K čemu mi to je? Pro mě jsou prázdniny zase jenom jedním velkým stresem navíc. Chtěla bych odjet někam hodně daleko. Daleko od všech, kteří mě v mém životě akorát stresují a "prudí". A že jich poslední dobou je! Potřebuji vypnout tělo i psychiku a vyresetovat všechno, co uvnitř mě je.
Chtěla bych znát alespoň jeden důvod, proč se ke mně někteří lidé chovají jako by mi bylo 5 let. Nesnáším, když se mě někdo na něco neustále ptá, přitom to jsou úplné zbytečnosti. Bože, je mi 20, chci žít podle sebe, ne podle ostatních. Chci dělat věci, co chci já, ne co chtějí oni. Znáte film "Přes noc třicítkou" ? Přesně to si přeji. Abych se zítra probudila a bylo mi alespoň 30, měla svůj dům, svoji rodinu, svůj život a nikdo by mi do ničeho nemluvil. I když vím, že ve 30ti budu zase říkat, že chci, aby mi bylo 20. Ale momentálně je pro mě tenhle věk jedno velké trápení.
Mám pocit, že svým životem jen tak proplouvám, aniž bych cokoliv dělala. Aniž bych cokoliv dělala dobře. Kam se podívám, tam je všechno zle.
Myslím, že jediná věc, do které se mi daří "utíkat" je učení. V srpnu mě čeká ještě jedna velká zkouška, takže když se mě doma někdo na něco zeptá, vymluvím se na školu. Je to hnusné, ale je to tak. V podstatě se dá říct, že je mi ve škole lépe než doma. Myslím, že kdybych neměla jeho, ani bych domů na víkend nejezdila. Doma mě čeká jen napjatá atmosféra, která mě donutila se těšit na to, až zase budu sedět ve vlaku a pojedu pryč.
Musím se sebou něco udělat, jinak se zbláznním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama