Ach ty rozchody // Jsem pitomá vol. 2

5. srpna 2015 v 22:59 |  rok 2015
A já pořád čekám na esemesku .. jednu jedinou esemesku, a ono nic. Jsem naivní.

A co si naivní holka (jako já) po tom, co dostane kopačky myslí? Ano, myslí si, že její "bývalý miláček" zpytuje svědomí, myslí na ni kudy chodí a chce se vrátit. Zcela jistě vím, že to pravda není, ale tohle "uklidňování" mi více-méně pomáhá tyhle dny nějak přežít, aniž bych se z toho zbláznila.
Ovšem dneska mám "chuť" filozofovat o něčem jiném. Malinko už jsem si zvykla na to, že nejsme spolu. Zvyká se na to těžce a bolestivě, ale tak z jedné třetiny už to mám (dá se říct) za sebou. Ale co mi nedá spát a co zatím nezvládnu "strávit" je pocit toho, že bude mít jinou. U něho je to hodně pravděpodobné (v řadě jich totiž stojí víc než dost, a já jim teď uvolnila místo ... radujte séé) a divte se nebo ne, vůbec se mi pocit toho, že bude mít jinou, nelíbí. Bude se k ní chovat stejně jako ke mě? Bude jí taky říkat "miláčku" a "lásko" a "krásko"? Bude s ní ve stejné posteli jako byl se mnou? Bude u něj v pokoji? V pokoji, kde já jsem byla skoro jako doma? Tyhle myšleny mě zabíjejí. Chtělo by to celkový reset mozku, vymazat všechny vzpomínky a hezké chvíle.
Vím, že rozchod je vcelku přirozený, k životu prostě patří, člověk se s ním chtě-nechtě musí vyrovnat a já jsem už trapná tím, jak o tom pořád přemýšlím a píšu, ale ..to jsem prostě já. Nejsem určitě první ani poslední holka, která se cítí ukřivděná, zklamaná, ztrapněná a znechucená. A čím víc přemýšlím nad tím, v čem se stala ta hlavní chyba, tím víc zjišťuji, že najít v dnešní době kluka/muže, který bude slušný, spolehlivý, věrný a bude vás nosit na rukou je čím dál těžší. Nejsem bůhvíjaká odbornice na vztahy, ale alespoň v mém okolí to takhle je. To naše prostředí je asi nějaké podivné. V okolí je to samá nevěra, samé nemanželské děti, samá lež, samé hádky, samý boj o svobodu a nezávazný sex a další blbosti, které lidi prostě baví. No najděte si v tomhle světě normálního partnera...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Bianca Bianca | Web | 5. srpna 2015 v 23:05 | Reagovat

Rozchody sú ťažké. Hlavne naňho skús nemyslieť, tak to budeš mať ľahšie. Choď trebárs na turistiku, k jazeru, na pláž, do lesa, na niečo iné sústreď myšlienky. Neboj, bude lepší. :)

2 Lůca Lůca | E-mail | Web | 10. srpna 2015 v 22:14 | Reagovat

Ach ano..... Jsme stejně naivní. Ty čekáš na textovku, co možná (!) nikdy nepřijde a já se utěšuju, že když se chová jako kretén a neustále mě někde nějak otravuje, asi na mě furt myslí a je jen otázka času, kdy to přijde.. Nemluvě o tom, že si k tomu přidávám pohádky, že na svou první přece nemůže zapomenout. Zasloužila bych si pořádnou facku, která by mi otřásla mozkem a pomíchala mi vzpomínky. ^^
Holky jsou vážně marné. Byla jsem si pobrečet kamarádovi na ramínko a sdělil mi takové chlapské moudro; že prý holka je na začátku v prdeli, ale postupně se přes to přenese a je brzy v pohodě. Chlap naproti tomu dělá ramena a jakmile je holka v pohodě, na něj to dolehne... Dobře jim tak!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama