Fighter

14. srpna 2015 v 20:11 |  rok 2015
Lidem se nikdy nic líbit nebude. Když je teplo, chtějí zimu, když je zima chtějí teplo ... asi odjakživa jsme tvorové, kteří nevědí co chtějí. Ano, jsem taky člověk a taky jsem nerozhodná, ale poslední dobou mi to víc a víc vadí. Jak u sebe, tak u ostatních.
Kupodivu jsem relativně v klidu. (Fakt je, že se snažím si to namlouvat, i když to tak občas nevypadá) Celý týden jsem byla hodně vytížená ... z práce jsem chodila pozdě a pak jsem se snažila učit, což v tomto počasí jde docela ztuha. V práci jsem poznala spoustu nových lidí, mezi kterými nějak zázračně alespoň na určitý čas, mizí moje chmury a zpomínám na vše. Je to fajn, jsem za to ráda. Na mé malinko lepší náladě také přidává to, že zítra snad po sto letech jedu za svojí nejlepší kamarádkou. Už se moc těším, miluju ty chvíle, když jste s někým, komu můžete říct všechny možné blbosti a on je schopen vás poslouchat :)
Co se týká jeho, dostala jsem se do fáze vzteku. Ne, že by to nějak výrazně měnilo situaci, ale mám pocit, že kdybych ho viděla, nafackovala bych mu, i když to můj styl zcela jistě není a nikdy nebude. To mi připomíná jednu věc ... kamarád má o víkendu oslavu narozenin, na kterou mě zval. Moc mě mrzí, že tam nepůjdu, ale vážně nepůjdu. Znamenalo by to to, že se tam s ním určitě potkám a to bych nejspíš nezvládla. Od té doby jsme se totiž ještě neviděli, takže vůbec netuším, co by se ve mně zase pohnulo. Dejme tomu, že teď jsem relativně v únosném psychickém stavu, takže setkání s ním by znamenalo slušný nervový otřes. Riskovat to nebudu.
Na víkend (z části opět pracovní) jakš-takš plány mám, takže to alespoň nebude taková hrůza jako nedávno. Zjistila jsem, že je opravdu účelné mít spoustu plánů a hlavně mít pořád co dělat. Jakmile totiž přijde situace, kdy mám "volno" je zle. Ovšem ... stále nepochopím mužský mozek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama