(NE)myslím

17. srpna 2015 v 23:46 |  Psací
Poslední dobou si kladu spíš tu druhou otázku a to "Jak myslet". Fakt, že se mi blíží nejdůležitější zkouška a já se na ni skoro ještě ani neučila mi dodává víc stresu, než cokoliv jiného.

Ovšem kdyby někdo přišel s návodem na to "Jak nemyslet", byla bych první na řadě, která by to chtěla vyzkoušet .. i s tím rizikem, že to nebude napoprvé fungovat. Milí "vědci", potřebovala bych něco, abych přestala myslet na jednoho člověka. Na člověka, se kterým jsem se kdysi měla jako princezna, ale teď kvůli němu trpím. Při pouhé myšlence na něj jsem ztracená ve svém vlastním světě, ze kterého se těžce utíká. Dostala jsem už spoustu rad, ale žádná mi zatím moc nepomohla. Proto slibuju ... celé království za to, kdo takový "lék" objeví.

Každý si stojí za tím, že špatné zážitky a zkušenosti je vždy nakopnuly a posunuly dopředu. Proč já to tak zatím nemám? Protože moje milé myšlenky mě nutí vracet se do období, kdy jsem byla šťastná - to mi momentálně nejvíc ubližuje - což znamená, že mě moje vlastní myšlení trápí. Pryč s nimi!

Nikdy se mi nepodaří úplně vypnout, uklidnit se, na nic nemyslet ... třeba dnes večer. Uvelebila jsem se do své postele, uvařila jsem si čaj, pustila si muziku a za klapání deště se snažila odpočívat a nemyslet na nic. Světe div se, šlo to tak 3 minuty, do té doby, než skončila jedna písnička a začla druhá, která ve mě začala vyvolávat tolik vzpomínek, že pohoda byla ta tam. No můžu já vůbec někdy jen tak ležet a relaxovat? Ne!

Proto se ptám, kdo zná návod na to "Jak nemyslet" ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Coconutie Coconutie | Web | 18. srpna 2015 v 0:52 | Reagovat

Neboj :) nejsi jedina :D mě trvalo přes pul roku na někoho zapomenout :/ potom přišel někdo lepší (i když jsem si v té době myslela, že nikdo lepší není) tak byl .. Díky němu jsem na něho zapomněla a teď jsem šťastnější než kdy jindy .. Zkus se zaměřit na co v těm tě ranil .. Na to špatne .. Bude se ti na něj lépe zapomínat .. Do teď nechápu jak jsem tak dlouho mohla vydržet s ním :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama