Snaha?

2. srpna 2015 v 22:26 |  rok 2015
Kdysi jsem měla večery z celého dne nejraději .. teď jsou pro mě večery jedním velkým utrpením. Strašně moc se mi stýská.

Měli už jste někdy ten pocit, že se vám pod nohama hroutí úplně všechno, co jste dosud považovali za pevné? Přesně takový pocit teď mám. Ze všech stran zažívám takový stres, že se divím, že jsem ještě jakš-takš v pořádku. A to ještě ani nezačala škola. Ovšem můj nedávný poznatek je to, že si na kolej jezdím odpočinout a do školy relaxovat. Myslím, že následující rok to bude platit dvojnásobně.
Pocit toho, že jste pro vaše okolí úplně zbyteční a kdybyste nic nedělali, vyjde to vlastně nastejno. Přesně ten mám. Určitě to všichni známe. Celou dobu se snažíte dělat věci tak, jak si myslíte, že by to ostatní chtěli. Děláte ze sebe blbce jenom proto, aby to ostatní potěšilo a byli spokojení a ve finále z toho vyjdete jako úplný idiot stejně jenom vy. Pěkně hloupý "systém". Jsou lidé, pro které bysme udělali první poslední, ale jim je to úplně "šumák". To mě nutí přemýšlet nad tím, jestli má cenu se vůbec o něco snažit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama