Podzimní psavá

8. září 2015 v 21:33 | M. |  rok 2015
Když jsem byla malá, bála jsem se podzimu. Měla jsem strach ze tmy a protože se na podzim začínalo dříve stmívat, brala jsem to jako tu největší zradu. Teď patří podzim k mému nejoblíbenějšímu období. I když někdo tohle období, kdy od rána do večera prší, jako nejdepresivnější část roku, já mám tohle naopak ráda. Je to období, kdy můžu ležet posteli, popíjet čaj, číst knížky, koukat na filmy a nikdo mi to nebude mít za zlé.

Po dlouhé době jsem zažila víkend, který byl skutečně příjemný. Nebylo to jen tím víkendem, bylo to prostředím, lidmi a ... alkoholem. Po necelých dvou měsících se mi "podařilo" se dostat do té příjemné nálady, kdy na nic nemyslíte, všechny starosti jsou ty tam, žijete jen tím okamžikem a ... děláte věci, které byste za normálních okolností nedělali. Tak či tak to bylo dobré odproštění od celé té ošklivé reality.

Ve výsledku bych vlastně mohla říct, že se mám celkem "fajn". Celkem. Vždy je tady ale nějaké "celkem", "protože", " ikdyž" ... Přála bych si v hlavě nechat jen ty příjemné vzpomínky, které ve mně nevyvolávají moje tradiční stavy. Proč to nejde?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama