Horký zázrak proti zlosti

12. prosince 2015 v 20:23 | M. |  rok 2015
Zrovna teď bych mohla (a možná i měla) být na senzační oslavě kamarádových dvacetin, ale můj panický strach z toho, že bych tam na 100 procent potkala bývalého, mi to nějak nedovolil. Místo toho, abych po dlouhé době vyrazila mezi fajn lidi, koukám na Sám doma, cpu do sebe lentilky, piju kakao a pomalu ale jistě podléhám zoufalství ze středeční zkoušky, na kterou jsem se dneska nenaučila absolutně nic.

Ač se poslední dobou snažím sebevíc, mám pocit, že jsem tak nějak mimo časoprostor. Ani ta vánoční atmosféra není to co bývala. Sice mi dělají radost světýlka v okně mého pokoje, vůně maminčina cukroví i voňavé vánoční svíčky, na které jsem přímo úchylná, ale necítím se tak jako vždycky. V týdnu jsme se spolubydlící vyrazily na vánoční trhy. Moje počáteční nostalgická nálada ze všech objímajících se zamilovaných párů, fotících se u vánočního stromku, byla naštěstí a kupodivu zažehnaná hned po dvou punčích. Kdo by to řekl, že v zimě dokáže troška horkého vína tak působit! Po třetím horkém zázraku, který jsme si vzaly s sebou na cestu, se mi už lehce motaly nohy, avšak hřejivý pocit z toho, jak hrdě jsem se dokázala zbavit deprese, ve mně zůstal ještě celý zbytek večera.

Prokrastinuju jedna radost! Dala jsem si slib, že se během Vánoc budu vážně "šrotit" co to půjde, tak doufám, že mi to vydrží. Zatím ze sebe nijak extra dobrý pocit nemám :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama