Zn. nesplněno!

29. prosince 2015 v 23:41 | M. |  Psací
A je to zase tady!


Předsevzetí? Pro mě jen další věc, o které už předem vím, že stejně nevyjde, a proto nemá vůbec cenu si nějaká dávat. Z věcí jako Příští rok se budu víc učit nebo Příští rok si nebudu kousat nehty, jsem už naštěstí vyrostla. Stejně jsem to nikdy nedodržela, neučila jsem se a nehty si kousala dál.
Vždyť... proč si lidé dávají předsevzetí? Aby je mohly neplnit a pak si celý rok nadávat, že se jim to zase nepovedlo. Známe přeci lidi.
Takové to klišé, že "Doufám, že příští rok bude lepší než tento" jsem si při loňském silvestrovském přípitku opakovala snad desetkrát. A jak to dopadlo? Jasně, že se to nestalo a v tom letošním mě čekalo ještě víc smůly než v loňském. A už je to zase rok. Na konci roku máme všichni tendenci zamýšlet se nad tím, jaký pro nás ten rok byl, vzpomínat na všechny dobré a zlé chvíle a říkat si "coby kdyby". Koneckonců, nic jiného nám už ani nezbyde. Taková troška nostalgie na konci roku.

Snad si ani žádné předsevzetí dávat nebudu. Nemá to smysl. Snad jen jediné. Hodně mi padla do oka slova - L. a to "zamilovávat se do kreténů" a proto bych tohle zvolila jako moje (ne novoroční, ale řekla bych, že spíš celoživotní) předsevzetí. Pevně věřím, že se mi podaří se do žádného nezamilovat, a hlavně se od toho jednoho odmilovat.

Krásný nový rok :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 listopadka51 listopadka51 | Web | 30. prosince 2015 v 8:15 | Reagovat

Já to mám stejný, ten předešlý rok stál za houby a ten co právě končí byl snad ještě horší a předsevzetí si nedávám aspoň deset let, nikdy jsem nedodržela, co jsem si předsevzala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama