Fear.

14. ledna 2016 v 21:56 | M. |  rok 2015
"I consider every day we don't die a success"

... řekl Strach a já s ním naprosto souhlasím. Považuji to za jedno z nejdůležitějších hesel v průběhu zkouškového. Nedá se říct, že bych se vyloženě musela "drtit" tolik věcí jako loni, ale spíš se mi ty informace do hlavy nějak obtížněji dostávají, i přestože jich není tolik co obvykle. Občas se přistihnu, že místo důležítých věcí přemýšlím nad věcmi, které jsou úplně mimo.
Novoroční "představa", že budu chodit včas spát, abych ráno nevypadala jako zombie, mi moc nevyšla a tento týden trhám opravdu rekordy. Jakmile nemám spolubydlící, která by mě do postele nahnala už v 10, je zle. Nevím proč, ale večer se mi do všeho nějak víc chce. Je větší klid, pohoda, nikde žádný rámus, pokud se sousedé nevrací ve dvě ráno z párty, tak by se dalo říct, že je to ideální doba na učení, čtení a přemýšlení.
Pokud jsem si ale myslela, že mě nový rok, nové zkouškové a nové představy o životě zbaví poslouchání depkoidních písní a tichého nočního slzení, byla jsem naivní, ostatně jako kdykoli jindy. Říkám si, že jako každá jiná žena, tak i já jsem silná, vystačím si sama a nepotřebuju se otravovat s nikým druhým. Ale řekněme si upřímně ... "Teď nikoho nechci" ... "Už mi nechybí, je to za mnou" ... "Vůbec na něj už nemyslím a nečekám, že se vrátí" ... ne, to není to pravé. Pro nějaké letmé povzbuzení to možná funguje, ale někde uvnitř to stejně ví svoje.
Doufám, že dny budou lepší a plné krásného bílého sněhu, jak to v zimě má být :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama