Forget!

1. února 2016 v 23:03 | M. |  rok 2015
Now that I give you what you want all I want is to forget
...

Tohle napůl zimní a napůl jarní počasí mě přivádí do rozpaků. Ráno vyjdete z domu v šále a čepici (protože mi je poránu prostě vždycky zima no!) a odpoledne se na vás všichni dívají jako na eskymáka na Hawaii. To už je asi úděl nás zmrzlin.
Když jsem si myslela, že letošní zimu zvládnu bez pořádného nachlazení, mýlila jsem se. Bolest v krku a pčíkání na sebe nenechaly dlouho čekat a tak jsem víkend opět strávila v posteli s přecitrónovaným čajem. Neznám lepší způsob jak si užít víkend!
Opět jsem se přesvědčila o tom, jak hluboko dokáže lidská zabedněnost sahat. Vtip je v tom, že se to týká pořád jen toho jednoho stejného člověka. Určitě to všichni známe ... máme pocit, že jsme schopni člověka za pár měsíců či let poznat ze všech stran a nakonec zjistíme, že jsme ho neznali vůbec. Ironie života. Pak akorát zjišťujeme s jakým idiotem jsme to ztratili tolik času.
Myslím, že založím rubriku s názvem "Co mě tento týden dokázalo nejvíc naštvat". Mám totiž nemilý pocit, že mě v poslední době štve víc a víc věcí, které mi nikdy předtím zase až tolik nevadily. Asi už stárnu či co.
Takže, co mě v posledním týdnu dokázalo nejvíc naštvat? Fotky z maturitních fotokoutků s těmi přiblblými cedulkami. Nepovedený cheesecake. Pozdní usínání a brzké vstávání. Hello, it's me!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama