They lied.

27. května 2016 v 23:46 | M. |  rok 2015
Původně jsem měla v plánu sluníčkově pozitivní článek s čerstvě vyfocenou pampeliškou, ale nakonec mě to nějak přešlo.
Tak já nevím.


Nevím, co se se mnou zase děje. Je to jako na houpačce. Jeden den mám tak dobrou náladu, že se až nepoznávám a o den později jsem úplně někdo jiný. Najendou mám pocit, že můj život jde do háje, že všechno je špatně, že nevím, co mám dělat... cítím se unavená, otrávená, bez nálady a v ničem nevidím žádný smysl.
Ani bych neřekla, že je to kvůli zkouškám. Škola teď zabírá většinu mého volného času, protože mi došlo, že když už teda nemám s kým bych trávila volný víkend, bude asi nejlepší zapracovat na tom, na co jsem celý loňský rok kašlala. Řekněme si to upřímně.. nic mě nebude jednoho dne blažit víc, než to, že dám všem najevo, že i přes to všechno jsem to zvládla. Nechci fňukat. Sama sobě jsem už dávno slíbila, že fňukat nebudu. Jenže ouha! Už tolikrát jsem se zklamala v lidech, že už to ani nespočítám. Proto se raději "vyfňukám" tady a budu doufat, že to nikomu nebude vadit.

Potřebovala bych někam odjet. Někam hodně daleko, kde nikoho neznám a nikdo nezná mě. Zůstala bych tam alespoň rok a našla tam všechno to, co jsem tady ztratila. Celkem lákavá představa, ne?

A taky jsem si naprosto zamilovala OneRepublic :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama