Léto?

28. června 2016 v 2:38 | M. |  rok 2015
Olalá. Poslední dobu se ze mě stal příšerný pesimista.


Jsem asi hodně ojedinělý případ, ale vážně se netěším na prázdniny. Ne, že bych tak nadevše milovala školu, abych tři měsíce oplakávala to, že se nebudu muset do rána učit, ale spíš trošku z jiného úhlu.

Přehnané horko, přervaná koupaliště, přervané silnice, každodenní holení nohou, všudemožně řvoucí děti, komáři, fejsbuk zahlcený fotkami z festivalů, lakování nehtů na nohou, spálená záda, městská doprava zamořená potem různých vůní ... no je toho hodně. Vážně si teď připdám jako největší odpůrce a "hejtr" léta, ale nmůžu si pomoct. Čím jsem starší, tím víc zjišťuji, že mám raději chladno, déšť a podzim. Hahá, depresivní počasí!

Když si vzpomenu na svoje školní základková léta, bývaly prázdniny prostě NĚCO. Ale to tak určitě měli všichni. Nemohi jsme se dočkat toho slavného dne, kdy padne kosa na kámen, konečně dostaneme to "vytoužené" vysvědčení a na dva měsíce z toho "ústavu" vypadneme. Dodnes si pamatuju svůj poslední základkový den. Všichni jsme byli plni očekávání a ideálů, se kterými jsme se vydávali vstříc, tehdy jsme věřili, že "něčemu novému". Nevím, kolik z nás si své sny doopravdy plní, ale je mi jasné, že se všechno stejně zvrtlo jiným směrem, než jsme měli původně v plánu. Ono taky .. jaké může mít člověk v patnácti letech vidiny do budoucna. Já tedy nevím jak ostatní, ale já byla v patnácti natolik zmatená, že jsem nevěděla ani to, co bude druhý den, natož co bude za 10 let. Ou..zůstalo mi to dodnes.

Zkrátka a dobře.. už aby bylo alespoň září :)

Zase se mi to všechno bortí pod nohama..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama